Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Dakzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Fietsen Wandelen | Vergaderfaciliteiten Zakencentrum |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden Kiderclub Kinderspeelruimte Videospelletjes | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach Rio de Janeiro appartement van 48 m² is gelegen maar 300 m van Laffa Kebab Store en op circa 20-minuten loopafstand van het Fort Copacabana. Dit appartement ligt op een steenworp afstand van de Praça General Osório en biedt een zwembad op het dak.
De Lagoa Rodrigo de Freitas ligt op ongeveer 3 km afstand, terwijl de Hippie Fair ambachtsmarkt op 350 meter afstand van het stijlvolle 1-slaapkamerappartement is. Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement ligt in de wijk Vitacura van Rio de Janeiro.
Dit appartement biedt uitzicht op de tuin en bestaat uit een balkon, een zonneterras en een zitruimte voorzien van airconditioning. De stijlvolle accommodatie in Rio de Janeiro heeft ook 1 badkamer. Verder zijn er een haardroger, een badmuts en handdoeken beschikbaar.
Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartementen zijn bieden een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden. Deze accommodatie is binnen 950 meter afstand van de bushalte BRS 1 Sa Ferreira bushalte en ligt tevens binnen handbereik van het metrostation Ipanema-General Osório. In het appartement worden een zwembad aan gasten aangeboden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Tropical Islands4929 km
- Praia Vermelha4,8 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont13 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Kluisje
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Conciërgebalie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Allergievrije kamers
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Wandelen
- Fietsen
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Wasserij
- Boodschappenservice
- Zakencentrum
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- iPad
- Ledikanten/ Babybedden
- Babyoppas/ Kinderopvang
- Videospelletjes
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
- Parketvloer
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement?
Gasten van Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Laffa Kebab Store, op 300 meter hier vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Lagoa Rodrigo de Freitas (3 km) en het Fort Copacabana (1 km). - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement?
De prijs van het boeken van Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement is $397. - ❓
Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in het appartement?
In het appartement is draadloos internet beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Wat is de grootte van Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement?
Obo Casa • Modern Lux Design Loft • Ipanema Beach appartement bestaat uit 48 vierkante meters. - ❓
Heeft het appartement een eigen zwembad?
Het appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.